OAC

Kalkulator kosztów

Żeby obliczyć wysokość opłaty za postępowanie, należy wskazać wartość przedmiotu sporu oraz walutę, w której zamierza się dokonać opłaty. Domyślnie sprawę rozstrzyga jeden Arbiter, ale za zgodą obu stron skład orzekający może być 3-osobowy. Regulamin opłat jest dostępny tutaj. Więcej na temat opłat dowiesz się także tutaj w zakładce "Koszty i opłaty".

Na żądanie powoda, w przypadku wygrania przez niego sprawy, Arbitrzy zasądzają na jego rzecz od pozwanego zwrot opłaty poniesionej w związku z postępowaniem.

Choć ta strona jest wyświetlana w tej chwili w języku polskim, to Sąd Arbitrażowy Online OAC jest sądem o zasięgu międzynarodowym, dlatego podstawowa waluta opłat to euro. Z uwagi na zmiany kursów walut (publikowane przez Europejski Bank Centralny), kwota opłaty w innej walucie może różnić się w zależności od terminu dokonywania opłaty.Jeden arbiter

0,00 EUR netto

0,00 EUR brutto

Trzech arbitrów

0,00 EUR netto

0,00 EUR brutto

best https://pl.wellreplicas.to/ with cheap prices here. convenient to use is usually a important highlight attached to who sells the best rolex podrbka. swiss gr.watchesbuy.to was probably well respected by all the fields. replika rk raises the pure essentials of watchmaking to the level of art. best ro.watchesbuy.to outlet. best https://ru.watchesbuy.to may be good experience and exquisite blend of delicate pure beauty. the modern design of best https://www.watchesreplica.ru/ is exceptional. wide range of se.watchesbuy.to available online on our shop. https://www.replica-watches.is reddit has been competent with the professional official recognition. match the high hopes and needs out of people in all mankind relates to the hunt for cheap https://www.watchesbuy.to/.